دوربين مدار بسته اتومبیل

دوربین مدار بسته خودرو محصولی جدید در بازار لوازم جانبی ماشین بوده که به وسیله پایه های مخصوص بر روی داشبور و یا شیشه خودرو نصب شده و دارای سنسور حرکتی است که از لحظه حرکت خودرو به صورت اتوماتیک شروع به ضبط تصاویر می کند. این دوربین همچنین دارای قابلیت فیلمبرداری فول اچ دی به همراه ضبط صدا نیز می باشد. این محصول قادر به فیلمبرداری و ضبط تصاویر در زوایای مختلف است. منبع انرژی این دوربین درگاه فندکی اتومبیل می باشد.

بدون دیدگاه

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

| How to Put a Folder on Your iPhone’s Dock |

 
Dock آیفون تنها برای قرار دادن ۴ نرم افزار جا دارد و بسیاری از مردم نرم افزارهای مورد علاقه‌شان را برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر در آن قرار می‌دهند. اما آیا می‌داستید که علاوه بر آیکون نرم افزارها و بازی‌هایتان، می‌توانید پوشه نیز Dock قرار دهید؟ در ادامه با کافه دانلود همراه باشید تا با نحوه قرار دادن پوشه در Dock آیفون آشنا شوید.


برای ایجاد یک پوشه جدید در iOS، انگشتتان را روی یکی از آیکون‌های نرم افزا نگه دارید و وقتی که آیکون‌ها شروع به تکان خوردن کردند، آیکون نرم افزار را روی یکی دیگر از نرم افزارها بکشید و سپس رها کنید. اینطوری شما یک پوشه جدید ایجاد می‌کنید که در آن می‌توانید آیکون نرم افزارها و بازی‌های خود را قرار دهید.

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

 

مشکل اینجاست که نمی‌توانید مستقیم در Dock یک پوشه ایجاد کنید و اگر بخواهید با کشیدن و رها کردن آیکون یک نرم افزار روی یکی از نرم افزارهای موجود در Dock، یک پوشه ایجاد کنید، آیکون دوباره به جای قبلی خودش برخواهد گشت.

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

 

اما در عوض اگر اول پوشه را بسازید و سپس آن پوشه را به Dock بکشید، می‌توانید در Dock آیفون خود، یک پوشه برای نگهرداری نرم افزارها و بازی‌های مورد علاقه خود داشته باشید. اما به این نکته دقت کنید که قبل از کشیدن پوشه در Dock، یکی از نرم افزارها را از Dock خارج کنید تا فضای کافی برای قرار دادن پوشه در آن‌جا وجود داشته باشد.

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

 

به همین راحتی می‌توانید پوشه‌های خود را در Dock آیفون قرار دهید.

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون


رمز فایل: www.cafedl.com
گزارش خرابی لینک
  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    78 بازدید
اشتراک گذاری