ParsaSpace

اسباب بازی ماکت وانت دکوری

اسباب بازی ماکت وانت دکوری محصول بسیار زیبا از نمونه واقعی این خودرو است. این محصول دارای ظرافت و زیبایی بسیار طبیعی است. از مشخصات بسیار جالب و کاربردی آن داشتن اتاق بار است. این خودرو ماکت علاوه بر وسیله ای دکوری و تزیینی برای دوستداران آن ، می تواند به عنوان اسباب بازی برای کودکان دلبند شما نیز مورد استفاده قرار گیرد. این محصول تولید ملی می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است و در رنگهای متنوع مناسب با هر سلیقه ای موجود می باشد.این محصول نوستالژی هدیه ای ارزنده جهت حمایت از تولید ملی می باشد.

بدون دیدگاه

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

| How to Put a Folder on Your iPhone’s Dock |

 
Dock آیفون تنها برای قرار دادن ۴ نرم افزار جا دارد و بسیاری از مردم نرم افزارهای مورد علاقه‌شان را برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر در آن قرار می‌دهند. اما آیا می‌داستید که علاوه بر آیکون نرم افزارها و بازی‌هایتان، می‌توانید پوشه نیز Dock قرار دهید؟ در ادامه با کافه دانلود همراه باشید تا با نحوه قرار دادن پوشه در Dock آیفون آشنا شوید.


برای ایجاد یک پوشه جدید در iOS، انگشتتان را روی یکی از آیکون‌های نرم افزا نگه دارید و وقتی که آیکون‌ها شروع به تکان خوردن کردند، آیکون نرم افزار را روی یکی دیگر از نرم افزارها بکشید و سپس رها کنید. اینطوری شما یک پوشه جدید ایجاد می‌کنید که در آن می‌توانید آیکون نرم افزارها و بازی‌های خود را قرار دهید.

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

 

مشکل اینجاست که نمی‌توانید مستقیم در Dock یک پوشه ایجاد کنید و اگر بخواهید با کشیدن و رها کردن آیکون یک نرم افزار روی یکی از نرم افزارهای موجود در Dock، یک پوشه ایجاد کنید، آیکون دوباره به جای قبلی خودش برخواهد گشت.

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

 

اما در عوض اگر اول پوشه را بسازید و سپس آن پوشه را به Dock بکشید، می‌توانید در Dock آیفون خود، یک پوشه برای نگهرداری نرم افزارها و بازی‌های مورد علاقه خود داشته باشید. اما به این نکته دقت کنید که قبل از کشیدن پوشه در Dock، یکی از نرم افزارها را از Dock خارج کنید تا فضای کافی برای قرار دادن پوشه در آن‌جا وجود داشته باشد.

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون

 

به همین راحتی می‌توانید پوشه‌های خود را در Dock آیفون قرار دهید.

آموزش قرار دادن پوشه در Dock آیفون


رمز فایل: www.cafedl.com
گزارش خرابی لینک
  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    113 بازدید
اشتراک گذاری

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.