ParsaSpace

اسباب بازی ماکت وانت دکوری

اسباب بازی ماکت وانت دکوری محصول بسیار زیبا از نمونه واقعی این خودرو است. این محصول دارای ظرافت و زیبایی بسیار طبیعی است. از مشخصات بسیار جالب و کاربردی آن داشتن اتاق بار است. این خودرو ماکت علاوه بر وسیله ای دکوری و تزیینی برای دوستداران آن ، می تواند به عنوان اسباب بازی برای کودکان دلبند شما نیز مورد استفاده قرار گیرد. این محصول تولید ملی می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است و در رنگهای متنوع مناسب با هر سلیقه ای موجود می باشد.این محصول نوستالژی هدیه ای ارزنده جهت حمایت از تولید ملی می باشد.

بدون دیدگاه

آموزش رفع مشکل عدم مخفی شدن TaskBar در حالت Full Screen

رفع مشکل مخفی نشدن تسکبار در حالت فول اسکرین

| How to Fix Taskbar Is Not Hiding In Full Screen Mode in Windows |

 
یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از کاربران ویندوز، بخصوص ویندوز ۱۰ به وجود آمده است، مشکل عدم مخفی شدن TaskBar در حالت Full Screen هستش که واقعا در برخی از مواقع رو اعصاب و آزار دهندست.

بسیاری از کاربران برای حل این مشکل، کامپیوترشان را ری استارت می کنند. خب با این کار این مشکل حل می شود اما پس از راه اندازی مجدد سیستم و سپس کمی کار با آن، مجددا آن برخورد خواهیم کرد. اگر قرار باشد که هر وقت این مشکل در سیستممان رخ داد، کامپیوتر را ری استارت کنیم، مسلما کلی وقت ازمون گرفته خواهد شد و حتی در برخی از مواقع بنا به دلایلی قادر به ری استارت سیستم نیستم.

حتی در صورت اینکه ویندوز را مجدد نصب کنیم باز در ویندوز جدیدمان شاهد آن خواهیم بود. پس راه حل چیه؟

این مشکل بنا به دلایل مختلفی اتفاق می افته و راه حل های مختلفی هم براش پیدا شده. اما ما براتون ساده ترین راه حلی که تا الان کشف شده را در این پست آموزش خواهیم داد.
 

بریم سراغ آموزش:

همانطور که در توضیحات پست خواندید یک راه حل بسیار ساده برای خلاص شدن از شر این مشکل وجود دارد. برای این کار تنها کافیست هنگامی که با آن مواجه شدید، کارهای زیر را انجام دهید:

  1. Task Manager را باز کنید.
  2. به دنبال Windows Explorer بگردید.
  3. مانند تصویر زیر، روی آن راست کلیک کنید و سپس روی Restart کلیک کنید.

آموزش رفع مشکل عدم مخفی شدن TaskBar در حالت Full Screen

به همین سادگی هرباری که با این مشکل مواجه شدید می توانید آن را رفع کنید.


  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    296 بازدید
اشتراک گذاری

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.