دوربين مدار بسته اتومبیل

دوربین مدار بسته خودرو محصولی جدید در بازار لوازم جانبی ماشین بوده که به وسیله پایه های مخصوص بر روی داشبور و یا شیشه خودرو نصب شده و دارای سنسور حرکتی است که از لحظه حرکت خودرو به صورت اتوماتیک شروع به ضبط تصاویر می کند. این دوربین همچنین دارای قابلیت فیلمبرداری فول اچ دی به همراه ضبط صدا نیز می باشد. این محصول قادر به فیلمبرداری و ضبط تصاویر در زوایای مختلف است. منبع انرژی این دوربین درگاه فندکی اتومبیل می باشد.

بدون دیدگاهTelegram Desktop در یکی از آپدیت های اخیر خود قابلیت تغییر تم را دریافت کرد. شاید شما هم مانند خیلی دیگر از کاربران انتظار داشتید که در تنظیمات این نرم افزار مانند بسیاری دیگر از نرم افزارها گزینه ای برای انتخاب تم وجود داشته باشد اما پس از کمی جستجو همچین گزینه ای را مشاهده نکردید. خب باید بگم که نحوه تغییر تم تلگرام کمی با سایر نرم افزارها متقاوت است ولی این به معنای این نیست که تغییر تم Telegram Desktop سخت است. در این پست آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop را آماده کرده ام.

 

خب بریم سراغ آموزش:

 

  • ابتدا شما باید تم مورد نظر خود را دانلود نمایید که ما در کافه دانلود تم های این نرم افزار را قراره داده ایم که می توانید از این لینک آن ها را دانلود کنید.

 

  • پس از دانلود تم دلخواه خود، آن را در یکی از صفحه های چت خود برای مثال PV خودتون ارسال کنید.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

 

  • پس از ارسال تم مورد نظر، روی آن کلیک کرده تا صفحه جدیدی مانند تصویر زیر باز شود.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

در صفحه باز شده می توانید پیش نمایش تم را مشاهده نمایید که اگر از تم خوشتان آمد روی گزینه APPLY THIS THEME کلیک کنید در غیر این صورت روی گزینه CANCEL کلیک کنید.

 

  • حال اگر روی APPLY THIS THEME کلیک کرده باشید پیغامی نمایش داده خواهد شد که در صورت کلیک روی گزینه KEEP CHANGES تم Telegram Desktop شما تغییر خواهد کرد و با کلیک روی گزینه REVERT عملیات تغییر تم لغو خواهد شد.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

 

به همین سادگی می توانید تم تلگرام دسکتاپ خود را تغییر دهید.
امیدوارم از این آموزش راضی بوده باشید!


  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    131 بازدید
اشتراک گذاری