ParsaSpace

اسباب بازی ماکت وانت دکوری

اسباب بازی ماکت وانت دکوری محصول بسیار زیبا از نمونه واقعی این خودرو است. این محصول دارای ظرافت و زیبایی بسیار طبیعی است. از مشخصات بسیار جالب و کاربردی آن داشتن اتاق بار است. این خودرو ماکت علاوه بر وسیله ای دکوری و تزیینی برای دوستداران آن ، می تواند به عنوان اسباب بازی برای کودکان دلبند شما نیز مورد استفاده قرار گیرد. این محصول تولید ملی می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است و در رنگهای متنوع مناسب با هر سلیقه ای موجود می باشد.این محصول نوستالژی هدیه ای ارزنده جهت حمایت از تولید ملی می باشد.

بدون دیدگاه

آموزش افزایش صدای اسپیکر آیفون

آموزش افزایش صدای اسپیکر آیفون

| How to increase iPhone’s speaker volume |

 
حتما برای شما هم پیش آمده که هنگامی که زیر دوش حمام هستید بخواید به موسیقی گوش بدید، اما صدای اسپیکر آیفون شما به اندازه کافی بلد نیست. اگر هم از آیفون های قدیمی تر که تنها یک اسپیکر دارند استفاده می کنید، قطعا سخت تر می توانید در زیر دوش حمام به موسیقی گوش دهید. در این پست با یک ترفند ساده آشنا خواهید شد که با استفاده از آن می توانید صدای اسپیکر آیفون خود را تا حد زیادی افزایش دهید.


مرحله ۱: تنظیمات (Settings) آیفونتان را باز کنید و سپس به بخش Music بروید.
 
مرحله ۲: روی گزینه EQ کلیک کنید.

آموزش افزایش صدای اسپیکر آیفون
 
مرحله ۳: و در مرحله آخر، روی Late Night کلیک کنید.

آموزش افزایش صدای اسپیکر آیفون
 
به همین سادگی می توانید صدای اسپیکر آیفون را بطور قابل توجهی بلندتر کنید و از گوش دادن به موسیقی هایتان با صدای بلند لذت ببرید. 🙂


  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    229 بازدید
اشتراک گذاری

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.