ParsaSpace

اسباب بازی ماکت وانت دکوری

اسباب بازی ماکت وانت دکوری محصول بسیار زیبا از نمونه واقعی این خودرو است. این محصول دارای ظرافت و زیبایی بسیار طبیعی است. از مشخصات بسیار جالب و کاربردی آن داشتن اتاق بار است. این خودرو ماکت علاوه بر وسیله ای دکوری و تزیینی برای دوستداران آن ، می تواند به عنوان اسباب بازی برای کودکان دلبند شما نیز مورد استفاده قرار گیرد. این محصول تولید ملی می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است و در رنگهای متنوع مناسب با هر سلیقه ای موجود می باشد.این محصول نوستالژی هدیه ای ارزنده جهت حمایت از تولید ملی می باشد.

بدون دیدگاه

آموزش فعال کردن تم تاریک جدید یوتیوب

 

آموزش فعال کردن تم تاریک جدید یوتیوب

 | How to enable the new dark theme on YouTube |

 
یوتیوب در حال طراحی یک قالب جدید است که این قالب جدید نسبت به قالب گذشته یوتیوب دارای ویژگی های جدید و همچنین بهبودهایی شده است که یکی از آنها اضافه شدن یک تم تاریک جدید به آن است. اگر شما در شب ها و در نور کم به یوتیوب می روید و یا کلا به تم های تاریک علاقه دارید، یک خبر خوب برایتان داریم. تم تاریک به قالب جدید یوتیوب اضافه شده است.

اما سوال اینجاست که چگونه از این قالب و تم جدید استفاده کنیم؟

خب دو راه پیش رو دارید:

  1. صبر کنید تا قالب جدید جایگزین قالب قدیمی شود.
  2. و یا خیلی ساده با وارد شدن به آدرس youtube.com/new از قالب جدید یوتیوب بهره مند شوید.

 
برای استفاده از تم تاریک، پس از وارد شدن به آدرس youtube.com/new وارد اکانتتان شوید و سپس روی آیکون پروفایلتان کلیک کنید. حال مانند تصویر زیر با کلیک روی گزینه Dark Theme می توانید تم تاریک را فعال کنید.

 

آموزش فعال کردن تم تاریک جدید یوتیوب


  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    195 بازدید
اشتراک گذاری

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.