هندزفری بلوتوث طرح اپل

هندزفری طرح اپل مدل HBQ I7 یک هندزفری ظریف و بسیار زیباست که داخل گوش قرار گرفته و به صورت تکی عرضه می گردد. این دستگاه بی سیم از طریق بلوتوث نسخه 4 به دستگاه هوشمند شما وصل می شود و یکی از نقاط قوت آن این است که می تواند به طور همزمان به دو دستگاه وصل شود. با این ایرفون بی سیم میتوانید به تماس های تلفنی خود پاسخ داده و به راحتی موزیک پخش نمایید...

بدون دیدگاهTelegram Desktop در یکی از آپدیت های اخیر خود قابلیت تغییر تم را دریافت کرد. شاید شما هم مانند خیلی دیگر از کاربران انتظار داشتید که در تنظیمات این نرم افزار مانند بسیاری دیگر از نرم افزارها گزینه ای برای انتخاب تم وجود داشته باشد اما پس از کمی جستجو همچین گزینه ای را مشاهده نکردید. خب باید بگم که نحوه تغییر تم تلگرام کمی با سایر نرم افزارها متقاوت است ولی این به معنای این نیست که تغییر تم Telegram Desktop سخت است. در این پست آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop را آماده کرده ام.

 

خب بریم سراغ آموزش:

 

  • ابتدا شما باید تم مورد نظر خود را دانلود نمایید که ما در کافه دانلود تم های این نرم افزار را قراره داده ایم که می توانید از این لینک آن ها را دانلود کنید.

 

  • پس از دانلود تم دلخواه خود، آن را در یکی از صفحه های چت خود برای مثال PV خودتون ارسال کنید.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

 

  • پس از ارسال تم مورد نظر، روی آن کلیک کرده تا صفحه جدیدی مانند تصویر زیر باز شود.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

در صفحه باز شده می توانید پیش نمایش تم را مشاهده نمایید که اگر از تم خوشتان آمد روی گزینه APPLY THIS THEME کلیک کنید در غیر این صورت روی گزینه CANCEL کلیک کنید.

 

  • حال اگر روی APPLY THIS THEME کلیک کرده باشید پیغامی نمایش داده خواهد شد که در صورت کلیک روی گزینه KEEP CHANGES تم Telegram Desktop شما تغییر خواهد کرد و با کلیک روی گزینه REVERT عملیات تغییر تم لغو خواهد شد.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

 

به همین سادگی می توانید تم تلگرام دسکتاپ خود را تغییر دهید.
امیدوارم از این آموزش راضی بوده باشید!


  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    98 بازدید
اشتراک گذاری