ParsaSpace

اسباب بازی ماکت وانت دکوری

اسباب بازی ماکت وانت دکوری محصول بسیار زیبا از نمونه واقعی این خودرو است. این محصول دارای ظرافت و زیبایی بسیار طبیعی است. از مشخصات بسیار جالب و کاربردی آن داشتن اتاق بار است. این خودرو ماکت علاوه بر وسیله ای دکوری و تزیینی برای دوستداران آن ، می تواند به عنوان اسباب بازی برای کودکان دلبند شما نیز مورد استفاده قرار گیرد. این محصول تولید ملی می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است و در رنگهای متنوع مناسب با هر سلیقه ای موجود می باشد.این محصول نوستالژی هدیه ای ارزنده جهت حمایت از تولید ملی می باشد.

بدون دیدگاهTelegram Desktop در یکی از آپدیت های اخیر خود قابلیت تغییر تم را دریافت کرد. شاید شما هم مانند خیلی دیگر از کاربران انتظار داشتید که در تنظیمات این نرم افزار مانند بسیاری دیگر از نرم افزارها گزینه ای برای انتخاب تم وجود داشته باشد اما پس از کمی جستجو همچین گزینه ای را مشاهده نکردید. خب باید بگم که نحوه تغییر تم تلگرام کمی با سایر نرم افزارها متقاوت است ولی این به معنای این نیست که تغییر تم Telegram Desktop سخت است. در این پست آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop را آماده کرده ام.

 

خب بریم سراغ آموزش:

 

  • ابتدا شما باید تم مورد نظر خود را دانلود نمایید که ما در کافه دانلود تم های این نرم افزار را قراره داده ایم که می توانید از این لینک آن ها را دانلود کنید.

 

  • پس از دانلود تم دلخواه خود، آن را در یکی از صفحه های چت خود برای مثال PV خودتون ارسال کنید.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

 

  • پس از ارسال تم مورد نظر، روی آن کلیک کرده تا صفحه جدیدی مانند تصویر زیر باز شود.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

در صفحه باز شده می توانید پیش نمایش تم را مشاهده نمایید که اگر از تم خوشتان آمد روی گزینه APPLY THIS THEME کلیک کنید در غیر این صورت روی گزینه CANCEL کلیک کنید.

 

  • حال اگر روی APPLY THIS THEME کلیک کرده باشید پیغامی نمایش داده خواهد شد که در صورت کلیک روی گزینه KEEP CHANGES تم Telegram Desktop شما تغییر خواهد کرد و با کلیک روی گزینه REVERT عملیات تغییر تم لغو خواهد شد.

آموزش تصویری تغییر تم Telegram Desktop

 

به همین سادگی می توانید تم تلگرام دسکتاپ خود را تغییر دهید.
امیدوارم از این آموزش راضی بوده باشید!


  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    209 بازدید
اشتراک گذاری

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.