هندزفری بلوتوث طرح اپل

هندزفری طرح اپل مدل HBQ I7 یک هندزفری ظریف و بسیار زیباست که داخل گوش قرار گرفته و به صورت تکی عرضه می گردد. این دستگاه بی سیم از طریق بلوتوث نسخه 4 به دستگاه هوشمند شما وصل می شود و یکی از نقاط قوت آن این است که می تواند به طور همزمان به دو دستگاه وصل شود. با این ایرفون بی سیم میتوانید به تماس های تلفنی خود پاسخ داده و به راحتی موزیک پخش نمایید...

بدون دیدگاه

تفاوت های کالیگرافی و تاپیوگرافی

کالیگرافی اصطلاحی غربی است که در توصیف هنر خوشنویسی به کار می‌رود. از این رو در کشور های مختلف به همین نام از آن یاد میشود، انواع مختلفی از کالیگرافی وجود دارد. مثلا نقاشی خط یک نوع کالیگرافی است. همچنین میبینیم که اصطلاحات تاپیوگرافی با کالیگرافی اشتباه گرفته میشود در صورتی که این ۲ متفاوت هستند. در برخی از کار های تاپیوگرافی از ابزار و یا روش های کالیگرافی برای زیبا تر کردن متن استفاده میشود.

 

تفاوت های کالیگرافی و تاپیوگرافی

کالیگرافی نوعی ترکیب خطوط و خوشنویسی است. و طراح و هنرمند سعی میکند اشکال زیبا را ایجاد کند. درصورتی که تاپیوگرافی چیدمان حروف است و برای زیبا تر کردن متن میتواند از کالیگرافی (سایه زدن) استفاده کردکه دارای اصولی است که بر زیبایی می افزاید.

تفاوت های کالیگرافی و تاپیوگرافی

ساختاراصلی تاپیوگرافی حروف و متون هستند و از فونت های آماده و با تغییرات کلی یا جزئی برای زیبایی بیشتر استفاده میشود. تاپیوگرافی در همه ی زبان ها از جمله فارسی و انگلیسی میتواند وجود داشته باشد.

تفاوت های کالیگرافی و تاپیوگرافی

یک مثال برای درک بهتر کالیگرافی و تاپیوگرافی، مثلا دیده شده برخی از گرافیست ها با استفاده از تکنیک های تاپیوگرافی و با استفاده از فونت ها شکل یک حیوان و یا انسان را ایجاد کرده اند در صورتی که با کالیگرافی بیشتر بروی گرافیک متن ها توجه میشود.


  • ارسال شده توسط:
    یوسف
  • تعداد بازدید:
    203 بازدید
اشتراک گذاری